poniedziałek, 20 kwietnia 2015

#9 Egzaminy! :3

Hejka dzisiaj postanowiłam napisać posta o egzaminach. Jako, że sama jutro będę pisała egzamin gimnazjalny to chciałabym z wami o tym porozmawiać. Zapraszam do obserwowania F4F i do komentowania bo bardzo chciałaby znać wasze zdanie na ten temat.


To już jutro przez 3 dni pokażemy co nauczyliśmy się przez 9 lat szkoły. Ja uważa, że takie egzaminy są trochę głupie, ponieważ ktoś kto na prawdę bardzo dobrze się uczy może się zestresować, albo na przykład dostać pytania, na które nie znał odpowiedzi i egzamin zawalony. No ale coż... nie my o tym decydujemy.

Zależy mi na dobrym wyniku egzaminy, ponieważ chciałabym się dostać do bardzo dobrego liceum. Mam nadzieję, że mi się to uda. Trzymajcie za mnie kciuki. Ja za was będę. :*


 Najważniejszą rzeczą jest odstresowanie. Ja sama na razie nie odczuwam stresu, ale nie wiem co będzie jutro.  Pamiętajcie, żeby zabrać czarne długopisy i legitymacje. Czytajcie każde polecenie po kilka razy. I pamiętajcie, że jesteście najlepsi i to nie egzamin o tym decyduje. :)


Dajcie znać co myślicie o egzaminach, a może jutro ktoś też jak ja będzie je pisał. Stresujecie się?


A już na sam koniec moje motto  życiowe, które uważam za bardzo mądre. :) ( tak tam na końcu był ten brzydki wyraz, ale go zamazałam). :)

Lovu Bye <3

Ps, Uwierzcie w siebie * , *3 komentarze:

 1. Ja też dziś pisałam egzamin, część, na której zależało mi najbardziej :D Ogółem się nie stresuję za bardzo :D Mam nadzieję, że dobrze Ci poszło i pójdzie w najbliższych dniach, powodzenia! :)
  http://sloiczeknutelli.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno wypadniesz świetnie, bo jeżeli ktoś chociaż trochę orientuje się co sie dzieje w szkole, nie może wypaść słabo. Ja się stresować będę dopiero za rok. :)
  Wierzę, ze dostaniesz się do swojego wymarzonego liceum. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam nadzieję, że testy poszły sprawnie :)

  supersubi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń